Privatumo politika

 

Bendroji privatumo politika:

Šioje privatumo politikoje nurodoma, kokius duomenis renkame iš savo svetainės vartotojų bei fizinių ar verslo klientų, kodėl ir kaip juos tvarkome bei užtikriname asmens duomenų apsaugą. Ši privatumo politika skirta visai UAB „Junkvila“ veiklai, susijusiai su asmens duomenų tvarkymų ir naudojimu.

Visa mūsų internetinėje svetainėje pateikta asmeninė informacija yra tvarkoma ir naudojama pagal Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (2016/679), ir kitų taikomų teisės aktų reikalavimų nuostatus.

Įmonės rekvizitai:

UAB Junkvila
Taikos pr. 24, LT-91222 Klaipėda
Įmonės kodas: 141577191
PVM mokėtojo kodas: LT415771917

Duomenų rinkimas:

Asmens informacija mūsų internetinėje svetainėje yra renkama identifikuoti konkretų asmenį. Rinkdami jūsų duomenis, mūsų įmonė (pardavėjas) ir atsakingi asmenys gali pristatyti kokybiškesnį aptarnavimą, pasiūlydami tinkamiausius produktus, paslaugas ar jų komplektus bei pateikdami profesionalesnę pagalbą gavę jūsų (pirkėjo) užklausą specialisto konsultacijai, serviso iškvietimui, techninei profilaktikai ar kita.

Kur ir kokius duomenis renkame:

Fizinio ar verslo kliento duomenys renkami pagrindiniame, rezervacijos ir kontaktų puslapiuose, kuriuose pateikiama užklausos forma. Užklausos laukeliuose išskiriamuoju ženklu žymimi privalomi pateikti asmeniniai skiriamieji kliento duomenys, tokie kaip vardas, elektroninio pašto adresas bei pasirenkamieji – mobiliojo telefono numeris. Mūsų svetainėje taip pat pateikiama naujienlaiškio bei asmeninių ypatingų pasiūlymų prenumeratos forma, kurioje įvedę elektrinio pašto adresą, jūs sutinkate su šiame puslapyje nurodoma privatumo politika ir duomenų tvarkymu ir naudojimu kokybiškoms paslaugoms užtikrinti.

Prekės ar paslaugos užsakymo metu renkame tiesiogiai jūsų pateikiamą informaciją, t.y. vardą, pavardę, gyvenamąją vietą (adresą), telefono numerį, elektroninio pašto adresą. Šie duomenys yra privalomi ne tik sėkmingai atlikti mokėjimą ir prekės pristatymą, tačiau ir užtikrinti ilgalaikį paslaugų teikimą, šildymo sistemos gedimų ar profilaktikos atvejais.

Konfidencialumas:

Svarbu pabrėžti, kad bet kokie asmeniniai duomenys, surinkti užklausos ar prenumeratos formoje, gauti sudarant ir vykdant užsakymą, yra visiški slapti ir apsaugoti. UAB Junkvila įsipareigoja be asmens (pirkėjo) sutikimo jokiu būdu neperduoti šių duomenų trečiosioms šalims.

Jei nesutinkate su mūsų internetinės svetainės privatumo politika, prašome nepildyti ir nesuteikti jokios asmeninės informacijos, o kilus klausimams rašyti elektroniniu paštu [email protected] arba susisiekti telefono numeriu: +37061231677.