0
Įkurta Junkvila
0
Darbuotojai
0 +
Įrengta šildymo sistemų
0 +
Aptarnauta klientų
0 +
Išgertų kavos puodelių

Socialinių mokslų kolegija (SMK)

Klaipėda

Įrengta pirmoji katilinė ant pastato stogo Lietuvoje! Projekto metu buvo atlikta sudėtinga šildymo sistemos renovacija, sumontuota kompleksinėdujinė katilinė bei įrengtos vandentiekio ir nuotekų sistemos.

Burlaivis „Meridianas“

Klaipėda

Burlaivyje ant Danės upės įrengta efektyvi šaltnešio tūrio (VRV) sistema, skirta atskirai valdyti šilto-šalto oro kondicionavimo zonas.

Apartamentai, Purvynės gatvė

Nida

Gyvenamųjų namų komplekse atlikti katilinių bei šilumos tiekimo tinklų ir šilumos punprojektavimo, įrangos parinkimo ir montavimo darbai bei įrengtos vandentiekio nuotekų sistemos.

Bajorų alėja

Vilnius

Suprojektuota kompleksinė šildymo sistema. Projektu metu įrengta geoterminio šildymo sistema, veikianti geoterminės energijos – natūralių (atsinaujinančių) gamtos išteklių naudojimo – principu. Geoterminis šildymas ne tik neteršia gamtos, bet ir yra taupus namų šildymo pasirinkimas – išeikvota atsinaujina savaime. 

Vila Ramybė

Palanga

Atlikta viešbučio šildymo sistemos renovacija, sumontuota kompleksinė dujinė katilinė bei įrengtos vandentiekio ir nuotekų sistemos.

„Geralda“ žvakių fabrikas

Kartena, Klaipėdos raj.

Viename seniausių ir didžiausių žvakių fabrike Lietuvoje, „Geralda“, įrengėme kompleksinę šilumos tiekimo ir gamybos sistemą. Suprojektuota gamybinės katilinės sistema technologiniams poreikiams.  

Didžiuojamės ilgamete šildymo patirtimi įgyvendinant ne tik verslo klientų poreikius, bet ir galėdami suprojektuoti ekonomiškiausius sprendimus individualių namų projektams.